motorový olej Champion Active Defence 10W40 ŠKODA FABIA 1 1.0 | autodilySKODA.cz

Champion Active Defence 10W40 FABIA 1 1.0 / 37kW

K výměně budete potřebovat olejový filtr a celkem: 4 litry  oleje.

Pokročilý syntetický motorový olej, který byl speciálně vtvořen pro splnění požadavků ACEA A3/B4-0 normy Euro 4. Je určen pro mazání čtyřtaktních benzínových a dieselových motorů...Zobrazit vice

ACTIVE DEFENCE 10W40 B4

Pokročilý syntetický motorový olej, který byl speciálně vtvořen pro splnění požadavků ACEA A3/B4-0 normy Euro 4. Je určen pro mazání čtyřtaktních benzínových a dieselových motorů, včetně dieselových motorů s přímým vstřikováním paliva, jako je Common Rail, HDI, CDI, atd. Mezi jeho klíčové vlastnosti patří nízko popelnatá formulace a vysoká odolnost proti stárnutí.

APLIKACE

Ideální pro většinu benzinových a dieselových motorů - atmosférických a přeplňovaných. Zvláště doporučován je pro motory s přímým vstřikováním paliva a - Common Rail, HDI, CDI, atd. Může být požíván po celý rok - a to díky svému optimálnímu indexu viskozity.

VLASTNOSTI

Poskytuje celkovou ochranu motoru. Poskytuje výkon při studeném startu díky velmi dobré tekutosti při nízkých teplotách. Pečlivě vybrané přísady přispívají k čistotě motoru a poskytují spolehlivou ochranu proti tvorbě kalu a opotřebení. Tento olej má optimální tekutost za nízkých teplot a stabilní viskozita při vysokých teplotách.

SPECIFIKACE

API: SL / CF, MB: 229.1, VW: 501 01, VW: Schválení 505 00, ACEA: A3/B3-10, ACEA: A3/B4- 08

Tagy
Připravujeme

Tento web využívá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.